Podlahy a lištyVinylové podlahy

Vinylové podlahy

Vinylová podlaha Thermofix je složena z několika vrstev s vloženým skelným rounem. Užitná nášlapná transparentní vrstva podlahy je opatřena mechanickým dezénem (rýhy imitující přírodní materiál).

Navíc je povrch Thermofixu opatřen polyuretanovou (PUR) vrstvou, která zvyšuje odolnost a usnadňuje údržbu.

Thermofix

Podlahy Thermofix je možné aplikovat do místností s podlahovým vytápěním. Materiál reaguje na prohřívání dokonce rychleji než většina ostatních podlahových krytin, což je pro uživatele příjemné.

Je vhodná také pro členité prostory. Kombinací různých dekorů lze vytvářet vzory, které příjemně dotváří charakter a harmonii celého interiéru. Snadno se udržuje, výborná je i odolnost vůči vlivu kolečkové židle.

Vyrábí se v designu dřeva a kamene.

Thermofix
PVC podlahy

PVC podlahy

PVC podlahy (linoleum) jsou cenově přijatelné, nenáročné na údržbu, dobře tlumí hluk, jsou voděodolné a s širokou možností použití v celém bytě, i do koupelny či kuchyně. mají příjemně měkký došlap a jsou známé svojí vysokou životností a odolností. Podlahy nabízíme v různých tloušťkách a šířích pasů. Nízké náklady na údržbu, vysokou odolnost proti špinění a skvělou přilnavost ocení každý, kdo chce vhodnou a kvalitní podlahu.

Stačí si jen vybrat z široké nabídky různého designu.

Marmoleum

Tuto podlahovinu můžeme řadit mezi podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Díky přírodním látkám používaným na výrobu se jedná čistě o ekologický výrobek, který je odbouratelný přírodními procesy. Na jeho povrchu nedochází k množení bakterií, čímž je nejvhodnější podlahovinou pro lidi trpící alergiemi nebo astmatickými obtížemi.

Marmoleum
ZLOMEK spol. s.r.o.
Dekorační lišty - Mardom
ECLISSE ČR spol. s.r.o.
GIENGER spol. s r.o.
V-PODLAHY, s.r.o.
BRENO spol. s r.o.